Dodaj do obserwowanych

Mielno Off-road - Tor i Wypożyczalnia Buggy, Quad

Sport

Ważne informacje

Opis

Prosimy dzwonić przynajmniej 1 dzień wcześniej, aby zarezerwować sprzęt i godzinę. Rezerwacje prowadzimy pod numerem tel. 798474720. Wypożyczamy sprzęt również poza sezonem letnim. Proszę zabrać ze sobą dowód, prawo jazdy i odzież na przebranie. Dokładny Adres Mielno Niegoszcz 22


Witam, nie jest to zwykła wypożyczalnia, która jest nastawiona sezonowo na zarobek. Jestem osobą dla której jest to hobby, a zarabiam głównie na składzie opału. Wszystko jest nastawione na jak największą rozrywkę i bezpieczeństwo, dlatego spotkacie się tu z torem i sprzętem na który normalnie nie odważyłaby się żadna wypożyczalnia ale do tego będzie bezpiecznie, gdyż pomimo trudnego terenu i mocnego sprzętu, jest wszystko zrobione tak, żeby było jak najbezpieczniej i nie są przy tym szczędzone środki i pracy.
SPRZĘT jest markowy i często ma mocniejsze silniki niż oryginalne ale przy tym jest tak stuningowany, by był jak najstabilniejszy przy podjazdach, przechyłach i zakrętach(specjalne zawieszenie ale mniej odporne na uszkodzenia, co generuje koszty przy niewłaściwym użytkowaniu). Dokładny opis typów i modeli w zakładce “Usługi”
TRASA off-road jest trudną trasą (nigdzie w okolicy nie znajdziecie takiego terenu) ale dzięki dobremu sprzętowi, wskazówką udzielonym przed wyjazdem i w razie potrzeby pomocy, każdy powinien dać sobie radę. Trasa jest tak zrobiona, żeby cały czas coś się działo, a nie bezsensownie jeździć w kółko. Długość trasy(3-4 km) jest tak dobrana, żeby była jak najdłuższa ale żeby się na niej nie zgubić.
ORGANIZACJA- wszystko jest tak zrobione, żeby można było samemu sobie pojeździć w terenie ale jak ktoś się nie czuje zapewnię lub tego wymaga, zawsze może jeździć pod nadzorem przewodnika. Wypożycza się głównie na jedną godzinę, gdyż jazda w takim terenie jest męcząca ale trzeba sobie zaplanować 2 godz czasu- płacisz za 1 godz ale trwa prawie 2 godz, bo jeździsz 1 godz ale zawsze schodzi, zanim się wszyscy ogarną, do tego dochodzą sprawy organizacyjne, dlatego wypożyczam co 2 godz. Czas wypożyczenia liczony/mierzony jest od momentu wyjazdu do momentu przyjazdu. Pierwszy wyjazd o 12 godz ostatni o 20 godz.
Jak najlepiej dobrać sprzęt -sprzęt dzielimy na 3 grupy. Pierwsza grupa: buggy(orurowane pojazdy) osoby, które w ogóle nie umieją jeździć quadem ani motorem lub chcą jeździć we dwoje, najwolniejsza prędkość ale fajna zabawa. Grupa druga: quady automatyczne osoby chcące poszaleć ale nie mające dużych umiejętności, średnia prędkość. Trzecia grupa: quady manualne i cross osoby umiejące jeździć, najszybsza prędkość.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

 • Dla dzieci Dla dzieci
 • Od 18 lat Od 18 lat
 • Dla niego Dla niego
 • Dla niej Dla niej
 • Dla dwojga Dla dwojga
Zwiń Zobacz wszystkie (5)

Lokalizacja

Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
+4879…
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
 • od 12:00 do 08:00
Data ostatniej aktualizacji: 24.09.2019, 22:09

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Mielno Off-road - Tor i Wypożyczalnia Buggy, Quad
Sport
Cena już od:
130 zł do 230 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 6 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook